soma
01 دی 1401 - 23:15

معاون وزیر نفت: سرانجام نبرد اقتصادی همان سرانجام دفاع مقدس و پیروزی است.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشور گفت: باید با اقدامات فرهنگی پایگاه‌های بسیج، فضای ایثارگری و جهاد در صنعت پررنگ‌تر شود، سرانجام نبرد اقتصادی همان سرانجام دفاع مقدس و پیروزی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مرتضی شاه میرزایی عصر پنجشنبه در نشست تخصصی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج صنعت نفت خراسان‌های رضوی و جنوبی در مشهد اظهار کرد: 
باید با اقدامات فرهنگی پایگاه‌های بسیج، فضای ایثارگری و جهاد در صنعت پررنگ‌تر شود، سرانجام نبرد اقتصادی همان سرانجام دفاع مقدس و پیروزی است.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشورافزود: در راستای جهاد تبیین مدیران صنعت باید طوری برنامه‌ریزی نمایند تا علاوه بر فرزندان و کارکنان، سایر دانش آموزان و دانشجویان نیز با پیشرفت های صنعت در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی آشنا شوند.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا با محوریت شهدای صنعت نفت و تبیین نقش و جایگاه شهدای والا مقام در بیداری اسلامی تاثیرات بسزایی در جامعه دارد، افزود: دیدگاه اصلی در برگزاری مراسم ها این است که تا حد امکان در هزینه های مالی صرفه جویی شود و از خصایص بسیجیان است که با حداقل امکانات کارهای بزرگ را انجام می دهند.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشور اظهار داشت: فضاسازی محیطی، برگزاری محافل انس با قرآن و تبیین جایگاه جهاد از دیدگاه قرآن کریم، دیدار با خانواده شهدا، غبار روبی از آرامگاه شهدای گمنام، برپایی ایستگاه های فرهنگی از برنامه های ابلاغی بسیج وزارت نفت به حوزه های تابعه بوده است.

وی افزود: در اجرای برنامه‌های تبیینی، فرهنگی، ورزشی توجه ویژه به خانواده های کارکنان به ویژه فرزندان، نوجوانان و جوانان باید مورد نظر قرار گیرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 927294