soma
03 فروردین 1402 - 12:09

افزایش 1۴ درصدی تردد در ایلام/ پوشش ۵۶ تیم پلیس راه به صورت ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام با اشاره به نظارت ۵۶ تیم پلیس راه در محورهای مواصلاتی ایلام گفت: بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تردد در استان ثبت شده که ۱۴ درصد افزایش تردد را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس در ایلام سعید هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام روز پنجشنبه ۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ در دومین جلسه شورای راهبری وضعیت تصادفات استان گفت: میزان تردد مسافران در روز های نخست نوروز ۱۴۰۲در استان ایلام ۱۴درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش یافته است. 

وی افزود: از ابتدای طرح سفرهای نوروزی تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تردد در استان ثبت شده که نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد بیشتر شده است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام ادامه داد:نظارت بر مقررات راهنمایی و رانندگی در محورهای مواصلاتی تشدید شده و ۵۶ تیم پلیس راه ثابت و سیار نسبت بر عملکرد رانندگان در تمامی محورهای مواصلاتی نظارت خواهند داشت.

هژبری خاطر نشان کرد : بیشترین آمار تخلفات معادل ۲۹ درصد و مربوط به خودروهای سواری بوده است.

وی عنوان کرد: از همه رانندگان درخواست میکنیم ضمن بستن کمربند ایمنی خود و سرنشینان با سرعت مطمئنه حرکت نمایند و از شتاب و عجله در سفر پرهیز کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام بر هم افزایی و همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی متولی در حوزه راهبری تصادفات تاکید و بیان داشت: باید برای حفظ جان مردم بویژه در این ایام تلاش مضاعف با برنامه ریزی لازم و اجرای دستورالعمل های ابلاغی در دستور کار قرارگیرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1105911